,Sparing z KS “KROKUS”  Pyzówka,relacja,   ,  ,  ,   Drużyna KS PPPN w składzie: Mateusz Młynarczyk, Stanisław Mitoraj, Zbigniew Suwada, Mariusz Zoń, Łukasz Brzana, Wojciech Warmuz, Krzysztof Majewski, Kamil Traczyk, Paweł Barwiński, Krzysztof Łukaszczyk, Roman Baran (Kacper Baran – junior) w dniu 28 lipca 2015 roku rozegrała mecz sparingowy z drużyną KS “KROKUS” Pyzówka. ,Mecz zakończył się wygraną drużyny KS “KROKUS” Pyzówka 4:2. ,W pierwszej połowie optyczną przewagę posiadali sędziowie, częściej byli przy piłce a ich akcje były zdecydowanie groźniejsze. Warto odnotować że pomimo tej przewagi to przeciwnicy mieli 100% okazję do strzelenia bramki… jeden z ich zawodników będąc sam przed bramką “potrafił” z metra kopnąć piłke ponad naszą “świątynię”… To się srodze na nich zemściło… po jednym z kontrataków Elbarano zagrał do Krzyśka Łukaszczyka a ten strzałem w dalszy róg bramki pokonał bramkarza. Po dobrej grze schodziliśmy na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem. Drugą połowę meczu rozpoczęliśmy znakomicie… po nieporozumieniu w szykach obronnych KS “Krokus” Pyzówka piłkę przejął Elbarano zagrał do Krzyśka Łukaszczyka a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem po raz drugi go pokonał. Od tego momentu gra naszego zespołu to jedno wielkie nieporozumienie… niedokładne podania, bezmyślne “kiwki” i tak z dwubramkowej przewagi w kilka minut po dwóch indywidualnych błędach zrobiło się 2:2. Do końca meczu trwała zacięta walka o końcowe zwycięstwo, dzięki lepszej skuteczności to drużyna KS “KROKUS” Pyzówka po ostanim gwizdku mogła cieszyć się z wygranej. Szkoda niewykorzystanych okazji w końcówce meczu przez Krzyśka Majewskiego, Krzyśka Łukaszczyka i Elbarano bo wynik mógł być  korzystniejszy.  ,Sparing sędziował Prezes KS “KROKUS” Pyzówka – Staszek Truty i należy stwierdzić że ze swoich obowiązków wywiązał się znakomicie., ,Nasza wizyta w Pyzówce przyniosła same korzyści… :-),- drużyna KS “KROKUS” Pyzówka przed meczem pucharowym jak i “ligą” będzie czuć się pewniej (podniesione morale … ),- drużyna KS PPPN “wyrabia” kondycje przed rozgrywkami ,- wzajemna integracja,- jest szansa że zostaniemy jeszcze zaproszeni przez przeciwników… zwycięstwa cieszą… ( gwarantuję przeciwnikom że w rewanżu nie będą mieć już tak łatwo… 🙂 ),Dziękujemy Prezesowi KS “KROKUS” Pyzówka za zaproszenie a jego zawodnikom za grę “fair play” podczas spotkania.,Elbarano , , ,