PZU Cracovia Półmaraton Królewski to już stała impreza biegowa, w której stratuje “ekipa biegowa” Kolegium Sędziów Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej. Tym razie na stracie trzeciej edycji zawodów przedstawicielami naszej organizacji byli: Prezes KS PPPN Janusz Kalata oraz czynny sędzia Andrzej Opacian. Kontuzję wyeliminowały ze startu Jana Pawlikowskiego oraz Maćka Wadasa. , ,Galeria zdjęć,
,
,
,
,
,
,W Krakowie pogoda raczej nie zachęcała do wychodzenia z domu. Jednak deszcz i przeraźliwy chłód, jak na tą porę roku nie odstraszył biegaczy. ,Na starcie stanęło 7669 osób., To o 1443 więcej niż przed rokiem. Dla przedstawicieli naszej organizacji start ten był zwieńczeniem sezonu. Osiągnęli bardzo dobre rezultaty, mianowicie: ,Janusz Kalata ,z czasem 01:51:45 zajął 3356 miejsce w kategorii OPEN. Był 2958 mężczyzną na mecie, a w swoim przedziale wiekowym wśród mężczyzn 2958.,Andrzej Opacian, z czasem 01:46:16 zajął 2429 miejsce w kategorii OPEN. Był 2224 mężczyzną na mecie, a w swoim przedziale wiekowym wśród mężczyzn 622.,SZCZEGÓŁOWE WYNIKI: http://wyniki.datasport.pl/results1993/,Wszystkich sędziów zachęcamy do zdrowego trybu życia, ,i aktywności fizycznej,gdyż ma to przełożenie na poziom sędziowanych meczów. Chociaż sezon biegowy powoli się kończy to zachęcamy do wspólnych startów. Najbliższy planowany start to 11 listopada. Bieg z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości. ,