, , , ,AKTUALIZACJA!!!!,ZAKOŃCZENIE CZYNNEJ KARIERY SĘDZIOWSKIEJ PRZEZ WOJCIECHA CIĘŻOBKĘ ORAZ LESZKA PŁAWSZAKA,RELACJA Z MECZU, ,MECZ,”MŁODZI”   vs   “STARZY”, ,           23.07.2016r. – godzina 18:00 Waksmund,Galeria zdjęć,
,
,
,
,
,
, , ,W dniu 23 lipca sobota o godzinie 18:00 na boisku w Waksmundzie odbędzie się mecz wewnętrzny pomiędzy sędziami KS PPPN. Mecz połączony będzie z grillem integracyjnym :). Zachęcamy wszystkich sędziów naszej organizacji do wzięcia udziału w tej imprezie.,Chętni do gry proszeni są o zgłaszanie się do Referenta ds. drużyny sędziów Stanisława Mitoraja, który koordynował będzie sprawy związane z drużynami.,Starzy (rocznik 1986 i starsi) vs Młodzi (1987 i młodsi )., , ,RELACJA Z MECZU STARZY MŁODZI ,W dniu 23 lipca 2016 r po raz drugi odbył się mecz pomiędzy sędziami zrzeszonymi w KS Nowy Targ. Zmierzyła się drużyna sędziów Oldboys z drużyną Youngboys. Mecz zakończył się remisem 3-3 i odbył się dzięki gościnności Prezesa Huraganu Waksmund Krzysztofa Wajsaka na obiektach Huraganu.,Drużyny wystąpiły w następujących składach:,Oldboys: Kalata (Br), Górnik, Kowalczyk (Prezes PPPN), Baran, Mitoraj, Kostrzewa, Łukaszczyk K, Tesarski, Pawlikowski, Jabłoński, Cieżobka oraz Wajsak,Youngboys: Młynarczyk (Br), Wójcik, Fudro, Arendarczyk, Zabrzewski, Buła, Barwiński, Bednarczyk, Chorąży, Brzana, Wadas, oraz Traczyk. ,Sędziami spotkania byli ,kończący karierę Wojciech Ciężobka oraz Leszek Pławszak a towarzyszył im Jan Tworek ,Mecz rozgrywany był systemem 2 x 20 minut. Do dziesiątej minuty spotkania nic wielkiego na boisku się nie działo. Obie drużyny badały swoje możliwości, ale większą inicjatywę przejawiała drużyna „młodych”. Po opanowaniu lekkiej tremy to starzy doszli do głosu ale próby przejęcia inicjatywy na dłużej spaliły na panewce. To młodzi ku rozpaczy większości utarli nosa starym wyjadaczom i zdobyli pierwszą brankę po strzale Wójcika. Po kilku minutach to znowu „starzy” doszli do głosu i po pięknej indywidualnej akcji Łukaszczyka i strzale w lewy róg bramki Młynarczyka mamy 1-1. Radość starych nie trwała zbyt długo ponieważ na strzał z dystansu ( pięknej urody ) zdecydował się Traczyk a piłka wylądowała w siatce. Nic więcej się nie wydarzyło, a sędzia Wojtek Ciężobka zakończył pierwszą połowę. Po zmianie stron bardzo szybko młodzi podwyższyli prowadzenie. Już w pierwszej akcji  po strzale Chorążego zdobyli trzeciego gola i prowadzili różnicą dwóch bramek. Dwubramkowa strata podziałała na starych mobilizująco, a Krzysiek Łukaszczyk rozgrywał swój mecz i to właśnie on daje Oldboysom wiatr w żagle zdobywając gola kontaktowego. „Starzy” zwietrzyli szansę, że jeszcze nie wszystko stracone. Po zamieszaniu z kontuzją Janka Pawlikowskiego (okazała się nie groźna – a znakomitą pracę w tym wypadku zrobiły służby medyczne w postaci Natalii Bryji i Zuzi Sularz) bramkę na 3-3 zdobywa Marek Ciężobka. Mecz kończy się nieco niesprawiedliwym remisem ponieważ drużyna złożona z młodych adeptów sztuki sędziowskiej była w tym meczu zdecydowanie lepsza.,Swoją wyższość w tym meczu drużyna młodych udowodniła w serii rzutów karnych którą zdecydowanie wygrała.,Na uwagę zasługuje fakt, że był to pożegnalny mecz w roli sędziego dwóch naszych kolegów Wojciecha Ciężobki oraz Leszka Pławszaka, którzy postanowili zakończyć przygodę z gwizdkiem. Za te wszystkie lata składamy Wam serdeczne gratulacje.,Po zakończonym meczu w miłej atmosferze zjedliśmy grilla i napiliśmy się złocistego napoju., ,Za znakomite przyjęcie oraz wielką gościnność Zarząd KS PPPN pragnie serdecznie podziękować Prezesowi Huraganu Waksmund Panu Krzysztofowi Wajsakowi., ,Ze sportowym pozdrowieniem,tesar, ,