W dniu 18 września 2021r wzięliśmy udział w wymianie sędziowskiej z KS Dębica.

Dawid Gaździak poprowadził spotkanie klasy okręgowej pomiędzy zespołami Chemik Pustków – Kolbuszowianka Kolbuszowa. Asystenami tego spotkania byli Kamil Fudro oraz przedstawiciel KS Dębica Jakub Koza. Spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 3:0.

Szymon Florczyk wraz z asystentami Marcinem Filasem oraz Danielem Strzałką (KS Dębica) byli rozjemcami spotkania klasy O Team Przecław – Pogórze Wielopole Skrzyńskie. Wynik spotkania 2:10.

Ostanim spotkaniem prowadzonym przez sędziów z Podhala był mecz klasy O Czarnovia Czarna – Sokis Chorzelów (1:0). Sędzią głownym spotkania był Jan Pawlikowski, asystentami Marcin Niewiarowski oraz przewodniczący KS Dębica Krzyszof Lipczyński, a obserwatorem Jerzy Drabik.

A po udanych meczach udaliśmy się na integracje 😉 Udział w tym projekcie pozwolił na wymianę doświadczeń oraz zderzenie się z inną organizacja, co zawsze przyczynia się do rozwoju. Polecamy! A Kolegom z KS Dębica dziękujemy serdecznie za zaproszenie, organizację oraz gościnność. Zapraszamy na Podhale!

Leave a comment